שירות לקוחות

שירות לקוחות

הסוכנות  מעמידה לראשות לקוחותיה את מיטב השירותים היכולים לסייע בהחלטה ברכישה/ מכירת נכס ואו בכל עניין שחשוב שייבדק על ידכם טרם התחיבות כלשהי.

עורכי דין
הפניה לאחד מעו"ד העומדים בקשרי עבודה עם הסוכנות  ,תסייע לכם ותוזיל באופן משמעותי את העלויות הכספיות הכרוכות ברכישה /מכירה/השכרת נכס, הכוללות בדיקת רישום זכויות בנכס / עריכת הסכם / ליווי צמוד עד לגמר העסקה.

מהנדסי בניין
פניה למהנדס בניין מוסמך תאפשר לכם לבדוק כל שינוי הנדסי בנכס, כולל הכנת דוח מהנדס ,בדיקה יסודית של הנכס , בדיקות הנדסיות לגבי שינויים הנדרשים לצורך התאמת הנכס לדרישותיכם.

אדריכלי / מעצבי פנים
קבלת חוות דעת מקצועית תאפשר לכם לנצל את הפוטנציאל המצוי בנכס ,הכולל סגירת מרפסות , שינוי חלוקת פנים, הוזזת קירות , שינוי ותכנון המבנה הפנימי של הנכס על פי דרישתכם.

קבלת חוות דעת מאדריכל / מעצב פנים הינה מומלצת ביותר ויכולה לסייע בעדכם ויכולה לחסוך לכם הוצאות מיותרות ,יעוץ זה יכול אף להשביח את הנכס בהוצאה קטנה.

משכנתאות
הסוכנות  מקושרת עם מספר בנקים למשכנתאות ,הפנית לקוחות החברה לבנק מבטיחה לכם יעוץ מקצועי ע"י מומחים מטעם הבנק בשעות בלתי שגרתיות ובזמן הנוח לכם ביותר , הנחות בעמלות פתיחת תיק משכנתה, יעוץ פיננסי והסברים על מסלולים שונים ללקיחת משכנתה,

והחשוב מכל !! יחס אישי מתן שרות מעולה שיחסוך לכם להתרוצצויות רבות ובזבוז זמן יקר.

קבלנים / קבלני שיפוצים

הסוכנות  מפנה את לקוחותיה לקבלנים אשר הוכיחו בעבר ובהווה את כישוריהם במתן שרות ברמה הגבוהה ביותר והחשוב מכל אמינות ומקצועיות ללא דופי.

לקוחות הסוכנות  יוכלו לקבל חוות דעת ויעוץ חינם וללא כל התחייבות מקבלנים העומדים בקשרי עבודה עם החברה כולל ביקור בנכס ומתן הצעת מחיר מפורטת לביצוע העבודות, ביצוע עבודות על פי תוכניות עבודה והנחיות ממעצבי פנים ומאדריכלים.

כחלק מההחלטה לרכישת נכס חשוב מאוד לקבל הצעת מחיר לגבי שיפוצים ושינויים בנכס ע"י מומחים ,טרם התחיבות כלשהי לרכישת הנכס, בדיקה עלויות כספיות לגבי שיפוצים ושינויים יכולה לתרום להחלטה הסופית .

ביצוע עבודות השיפוץ ע"י הפנית הלקוח לקבלן מבטיחה לכם מחיר הוגן

והנחה מיוחדת מובטחת לכל לקוח !!!!

הפניה שלכם לכל אחד מהגורמים העומדים עם הסוכנות  בקשרי עבודה תקנה לכם נאמנות- מקצועיות- יעילות- וחסכון של זמן וכספים רבים

זהר- בית שמואל – כל השירותים תחת קורת גג אחת